Co to znaczy car dragon?

Co to znaczy „car dragon”?

TikTok to dominujący gracz w przestrzeni mediów społecznościowych. Ożywił starą muzykę, a czasem przeprojektował ją w zaskakujący sposób.

Piosenka Fleetwood Mac “Dreams” była wirusowym hitem, mimo że miała kilkadziesiąt lat. Użytkownicy TikTok lecą teraz do zupełnie nowej piosenki o nazwie “Car Dragon”. Jednak piosenka nie jest całkowicie nowa.

Jaka jest piosenka o nazwie “Car Dragon” na TikTok?

“Report Card” i “Yahhh!” Soulja Boy’a to najnowsze piosenki, które zdobyły popularność na TikTok.

Z niejasnych jeszcze powodów piosenka została przemianowana przez platformę na “Car Dragon”. Pierwszy teledysk do piosenki został przesłany 20 lutego 2022 roku. Pokazuje ono otwierające się i zamykające usta psa w rytm słów piosenki.

Teledysk został obejrzany ponad 4 000 000 razy. Jednak wywołał on również wyzwanie, w którym użytkownicy nagrywają się przed i po wyszukiwaniu frazy “car dragon”. Na poniższych filmach użytkownicy wydają się przerażeni, choć nie wiadomo, na co reagują. Przekonacie się, że większość obrazów to smoki i samochody, ale od czasu do czasu pojawia się obraz, który łączy te dwa elementy. Jest to z pewnością niepokojące.

Co to znaczy Car Dragon?

Dowiedz się co oznacza “Car Dragon” i jaka jest jego definicja. Ten artykuł pokaże Ci, jak poprawnie używać tego zwrotu.

Ta strona wyjaśnia, co to jest Car Dragon.

Tagi:

  • co to jest
  • co to oznacza
  • co to znaczy

Wszystkie publikowane materiały są weryfikowane przez naszą redakcję.