Bundesliga gdzie oglądać

Bundesliga to bardzo popularny sport w Polsce. Rozgrywki te od wielu lat transmitowane są przez Eurosport i Canal+, a także Eleven Sports. Rynek praw telewizyjnych przeszedł gruntowną przebudowę. Platforma Viaplay będzie pokazywać ligę niemiecką przez siedem lat, począwszy od sezonu 2021/2022.

Bundesliga: Meczyki i mecze na żywo

Miliony fanów Bundesligi ściągają do swoich telewizorów, by oglądać na żywo mecze m.in. Borussii Dortmund, Bayernu Monachium, RB Lipsk czy Borussii M’gladbach. Barwy Bayernu są najpopularniejszym meczem Bundesligi w Polsce. Borussia Dortmund jest również bardzo popularna w tym kraju. Mecze Bundesligi można oglądać online i w telewizji.

  • Transmisja u bukmacherów: , Fortuna TV, Betclic TV, Superbet TV
  • Viaplay – streaming online

Bundesliga: Gdzie oglądać?

Viaplay umożliwia oglądanie transmisji meczów Bundesligi od sezonu 2021/2022 do końca rozgrywek 2028/2029. Telewizja ta jest dostępna tylko online, więc nie można oglądać meczów ligi niemieckiej w tradycyjnej telewizji.

Bukmacherzy Totalbet TV i LVBET TV będą udostępniać mecze Bundesligi online na żywo i za darmo. Mają również prawa do udostępniania legalnych transmisji Bundesligi na swoich aplikacjach i stronach internetowych.

Bundesliga: Transmisja TV

Telewizja internetowa Viaplay wygrała przetarg na prawa do transmisji na sezony 2021/2022 do 2028/2029, o czym już informowaliśmy. Nie ma możliwości oglądania transmisji telewizyjnych z meczów Bundesligi. Subskrypcja Viaplay i instalacja Smart TV App to jedyne sposoby na oglądanie meczów ligi niemieckiej w telewizji.

Bundesliga: Transmisja na żywo w Internecie

Viaplay oferuje transmisje online Bundesligi na żywo. Jest on dostępny na wszystkich urządzeniach z dostępem do internetu. Miesięczny abonament Viaplay kosztuje PS34.

Viaplay jest dostępny na:

  • Komputerach dla Mac i PC
  • Telewizory (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL)
  • Smartfony i tablety (Android, iOS)
  • Konsole do gier (Playstation 4/5, Xbox One)
  • Urządzenia do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield)

Bundesliga: Transmisja online za darmo

Fortuna, Superbet i Betclic oferują legalne streamingi online meczów Bundesligi i innych gier na swoich aplikacjach i stronach internetowych. Możesz oglądać strumienie online na komputerze, smartfonie lub tablecie.

Zarejestruj się na stronie wybranego bukmachera (Fortuna Superbet, Betclic), aby oglądać darmowe transmisje online z meczów Bundesligi. Po zalogowaniu będziesz mógł skorzystać z bonusu sign up i depozytu. Dzięki temu uzyskasz dostęp do legalnych transmisji meczów Bundesligi.

Prawa do transmisji meczów Bundesligi. Kto nadaje w Polsce?

Wyłączne prawa do transmisji meczów Bundesligi w Polsce ma Viaplay. Można je oglądać tylko na Viaplay do końca sezonu 2028/2029. Transmisje Viaplay można oglądać tylko online.

Gdzie mogę oglądać mecze Bundesligi na żywo w telewizji?

Obecnie nie jest możliwe oglądanie meczów Bundesligi na żywo w telewizji. Viaplay ma wyłączne prawa do transmisji meczów z ligi niemieckiej. Smart TV mogą korzystać z tej platformy.

Gdzie mogę oglądać mecze Bundesligi online?

Viaplay zapewnia transmisje online meczów Bundesligi przez internet. Dostęp do niej można uzyskać poprzez stronę internetową, aplikację mobilną oraz aplikacje Smart TV. Bukmacherzy również oferują transmisje online Bundesligi na żywo.

Gdzie mogę oglądać mecze Bundesligi za darmo?

Wszystkie mecze Bundesligi możesz oglądać bezpłatnie na oficjalnych stronach bukmacherów online. Fortuna, Superbet i Betclic oferują legalny streaming wszystkich meczów Bundesligi online.