Skoki narciarskie gdzie oglądać

Już w ten weekend odbędzie się Puchar Świata w Ruce. Oto kilka propozycji, gdzie można obejrzeć konkurs skoków narciarskich online i w telewizji.

Widzowie TVN ponownie będą mogli zobaczyć gwiazdy skoków narciarskich w sobotę i niedzielę! Eurosport 1 będzie transmitował konkurs Pucharu Świata w Ruce. Player transmitować będzie także.

Pierwsze dwa konkursy w tym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich odbyły się w listopadzie w Wiśle. W obu tych konkursach bezkonkurencyjny był Dawid Kubacki. Brązowy medalista olimpijski z Pekinu będzie jednym z faworytów do zwycięstwa w konkursie w Ruce w najbliższy weekend. Na skoczni Rukatunturi rywalizować będą także Aleksander Zniszczoł, Piotr Żalek, Kamil Stoch i Tomasz Pilch.

Oba konkursy będą emitowane na antenie TVN, Eurosportu 1 (Player) i TVN. Ekipy studyjne zapewnią obsługę studyjną. W TVN poprowadzą je Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski, a gościem będzie Magdalena Pałasz. W Finlandii reporterem będzie Krzysztof Skorzyński. Studio Eurosportu 1 poprowadzi Michał Korościel. Swoją wiedzą podzielą się Wojciech Topór i Krzysztof Biedgun.

Eurosport 1 będzie również transmitował piątkowe kwalifikacje. Paweł Kuwik poprowadzi studio z Jakubem Krzysztofem i Krzysztofem Biedgunem. Kacper Merk będzie reporterem Eurosportu w Ruce, a Dominik Formela (dziennikarz skijumping.pl) będzie ekspertem na miejscu. Eurosport Extra będzie transmitował niedzielne kwalifikacje wyłącznie na antenie Playera. Marek Rudziński, Igor Błachut będą komentować wszystkie relacje.

Harmonogram transmisji Skoków narciarskich:

  • Piątek 16:45, kwalifikacje, Eurosport 1 i Player
  • Sobota, 8 sierpnia, konkurs indywidualny, TVN i Eurosport 1 (Player
  • Niedziela, 7:25, kwalifikacje, Player
  • Niedziela, 8:30: Konkurs indywidualny, TVN i Eurosport 1 oraz Player

Kolejne konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich zaplanowano w Titisse-Neustadt, w dniach 9-11 grudnia. Transmisja w TVN, Metro i Eurosporcie 1.

Zbiorowy doping ma moc

TVN Warner Bros. Discovery oferuje najszerszy i najbogatszy wybór treści związanych ze sportami zimowymi. Kanały i platformy TVN Warner Bros. będą dostępne dla widzów od końca października do początku kwietnia. Widzowie Discovery będą mieli okazję obejrzeć zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim, biegowym, kombinacji norweskiej, skokach narciarskich i snowboardzie. Do najważniejszych punktów sezonu należą transmisje z Mistrzostw Świata w narciarstwie alpejskim, narciarstwie klasycznym, narciarstwie dowolnym i snowboardzie.

Warner Bros. posiada dwa główne kanały sportowe: Eurosport 1 & Eurosport 2. Discovery Polska. Z kolei Eurosport Extra w Playerze daje pełny dostęp do wszystkich kanałów i oferuje wiele dodatkowych treści. Fani sportu mają dostęp do tysięcy godzin transmisji na żywo przez cały rok z jednych z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie. Trzy turnieje tenisowe Wielkiego Szlema, sporty zimowe, w tym skoki narciarskie, narciarstwo alpejskie, żużel z serią Speedway Grand Prix, a także wyścigi kolarskie, w tym grand tour, są częścią oferty Eurosportu.

Bezkonkurencyjna oferta Eurosport Extra w player.pl daje fanom sportu niepowtarzalną okazję. Pakiet ten obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2, a także ekskluzywne transmisje, streamingi na żywo z najważniejszych wydarzeń, bogate kolekcje VOD oraz obszerne archiwum treści sportowych. Abonenci Eurosport Extra mają również dostęp do bogatej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original i rozrywki, a także programów edukacyjnych, treści lifestylowych i motoryzacyjnych.