Ufc gdzie oglądać

UFC jest największą federacją MMA na świecie. Transmisje UFC są niezwykle popularne, więc nic dziwnego, że wiele osób szuka informacji o tym, gdzie można oglądać UFC na żywo lub online. Sprawdziliśmy, czy transmisje UFC są dostępne i podaliśmy instrukcję, jak je oglądać.

UFC: Gdzie oglądać?

Gale UFC można oglądać w telewizji za pośrednictwem kanałów Polsat Sport oraz online za pośrednictwem platform Fortuna TV i Polsat Box Go.

UFC: Gdzie oglądać online?

W telewizji dostępne są transmisje UFC za pośrednictwem Polsatu Sport. Można je również oglądać online poprzez legalne platformy streamingowe takie jak:

  • (transmisje dostępne za darmo).
  • Fortuna TV (transmisje dostępne bezpłatnie),
  • Polsat Box Go (po wykupieniu pakietu o wartości 40 zł),
  • UFC Fight Pass (po wykupieniu pakietu o wartości 9,99 euro).

Istnieją dwie płatne platformy transmitujące walki UFC oraz jeden darmowy serwis, z którego mogą korzystać zarejestrowani użytkownicy Fortuny.

UFC: Transmisja online za darmo

Użytkownicy, którzy posiadają środki na koncie Fortuna, mają dostęp do darmowych transmisji online ze wszystkich gal UFC. Kliknij poniższy link, aby zarejestrować konto w serwisie Fortuna. Zalogowanie się pozwoli Ci dokonać wpłaty, a następnie będziesz mógł rozpocząć streaming gali UFC online.

Transmisje z Fortuna TV dostępne są na:

  • komputerach (przeglądarki internetowe Chrome, Firefox, Edge itp. ),
  • urządzeniach mobilnych (aplikacja mobilna Android, iOS).

Relacje z UFC na żywo można oglądać na kanałach telewizji Polsat Sport. Wszystkie kanały telewizji Polsat Sport można oglądać na żywo online i w telewizji. Dostępne są te kanały:

  • Polsat Sport UFC transmisje za pośrednictwem kablówki i cyfrowego Polsat Box
  • Transmisja UFC Ipla / Polsat Box Go.

UFC Błachowicz, Jędrzejczyk, Gamrot, Tybura, Kowalkiewicz: Gdzie oglądać?

Walki UFC z udziałem polskich zawodników, takich jak Jan Błachowicz i Mateusz Gamrot oraz fighterów jak Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewicz można oglądać w telewizji (Polsat Sport), oraz online (Fortuna TV i Polsat Box Go, oraz UFC Fight Pass).

Streamować walkę wybranej fighterki można wchodząc na stronę Fortuny. Wyszukajcie galę na ich liście zakładów.

Gdzie odbywają się gale UFC?

Gale UFC odbywają się w wielu miejscach na całym świecie. Bardzo popularne są gale w Abu Dhabi i Las Vegas.

Czy są jakieś darmowe walki UFC?

Czy są jakieś darmowe walki UFC?

Kto wystąpi na galach UFC

UFC to największa organizacja MMA na świecie, w której występują tacy fighterzy z Polski jak Jan Błachowicz, Mateusz Gambrot, Joanna Jędrzejczyk Karolina Kowalkiewicz czy Marcin Tybura.