Premier league gdzie oglądać

ransmisje na żywo meczów Premier League to jedna z najpopularniejszych transmisji sportowych w Polsce. Kibice w całym kraju co weekend oglądają relacje na żywo, a także mecze ligi angielskiej. W kolejnym artykule podzielimy się najważniejszymi momentami meczów Premier League online i w telewizji.

Premier League: Meczyki i mecze na żywo

Fani angielskiej piłki nożnej mogą co tydzień oglądać mecze na żywo z Premier League. Transmisje na żywo w telewizji i online są dostępne dla meczów z takich klubów jak Manchester City United, Liverpool, Chelsea Londyn. Arsenal Londyn. Leicester City. Leeds United. Inne drużyny z najwyższej ligi w Anglii. Transmisje do niedawna ograniczały się do telewizji. Jednak teraz możliwe jest streamowanie meczów Premier League online.

Premier League: Gdzie oglądać?

Viaplay umożliwia oglądanie wszystkich meczów Premier League na żywo. Canal+Premium, Canal+Sport i Canal+Sport 2 pokażą dwa mecze z każdej kolejki. Z kolei legalne serwisy streamingowe Viaplay i Player.pl pozwalają na oglądanie transmisji online z meczów ligi angielskiej. Nie ma możliwości oglądania transmisji meczów Premier League w Polsce za darmo.

Po ponad 20 latach nadawania meczów ligi angielskiej w Polsce, telewizja Canal+ straciła prawa. Viaplay będzie posiadał wyłączne prawa do transmisji ligi angielskiej w Polsce od sezonu 2022/2023 do 2027/2028. Taką informację podała Grupa NENT, właściciel platformy. Lipiec 2021 roku.

Premier League: Transmisja TV

Canal+ oferuje transmisje telewizyjne z meczów Premier League. Najbardziej emocjonujące mecze z każdej kolejki spotkań Premier League są transmitowane na kanałach tej grupy telewizyjnej. Telewizja Canal Plus wybiera sześć do siedmiu najbardziej ekscytujących meczów do transmisji na swoich kanałach. Czas i rozmieszczenie transmisji w harmonogramie stacji określa, na którym kanale zostanie pokazany mecz.

Premier League: Transmisja na żywo w Internecie

Tylko dwie platformy w internecie oferują legalne transmisje meczów Premier League: Player.pl, oraz Canal+online. Aby oglądać transmisje online, należy wykupić pakiet w jednym z wymienionych kanałów.

  • Serwis Player oferuje dwa pakiety: pakiet Canal+, 45 zł, oraz pakiet Canal+ i Eleven, 60 zł.
  • Canal+online oferuje specjalną promocję dla nowych klientów. Dostęp do pakietu Canal+ można uzyskać już od 20 zł, a do rozszerzonego pakietu Canal+ i Eleven odpowiednio od 30 zł.

Player.pl, Canal+online i Canal+online oferują stronę internetową oraz aplikacje, z których można korzystać na telewizorach smart i urządzeniach mobilnych.

Premier League: Transmisja online za darmo

Meczów Premier League nie można oglądać za darmo na polskich legalnych stronach internetowych. Transmisje online meczów ligi angielskiej nie mogą być legalnie dostępne.

Prawa do transmisji Premier League. Kto nadaje transmisje w Polsce

Prawa do transmisji meczów Premier League w Polsce posiada stacja telewizyjna Canal+. Można je oglądać online i w telewizji. Viaplay będzie posiadał prawa do transmisji ligi angielskiej w Polsce począwszy od sezonu 2022/2023.

Gdzie mogę oglądać mecze Premier League na żywo?

Oglądaj mecze Premier League na żywo w Canal+Premium i Canal+Sport.

Gdzie mogę oglądać mecze Premier League online?

Możesz oglądać mecze Premier League online poprzez Player.co.uk lub Canal+online. Na obu platformach dostępne są pakiety Canal+, które umożliwiają oglądanie kanałów na komputerach, smartfonach, tabletach i telewizorach Smart TV.

Gdzie mogę oglądać mecze Premier League za darmo?

Niestety nie ma możliwości oglądania meczów Premier League w Polsce za darmo.