The walking dead gdzie oglądać

The Walking Dead, amerykańskiego nadawcy telewizyjnego AMC, jest jednym z najchętniej oglądanych seriali w historii telewizji. Doczekał się trzech spin-offów: “Fear the Walking Dead”, Walking Dead: World Beyond” oraz “Tales of the Walking Dead”. Trudno jest zlokalizować je wszystkie naraz. Polecamy, z jakich serwisów VOD korzystacie, aby je wyszukać.

Pierwszy odcinek The Walking Dead, który powstał na podstawie komiksów Roberta Kirkmana, został wyemitowany w czasach, gdy Polacy nie mogli nawet marzyć o dostępie do topowych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, HBO Max czy Disney Plus.

“The Walking Dead” – gdzie oglądać?

Mimo, że jest to serial wyprodukowany przez AMC to i tak jest dystrybuowany w kraju przez lokalny oddział Fox TV. Najnowsze odcinki aktualnie emitowanego serialu, a także ostatni odcinek można obejrzeć na antenie Fox Polska, niezależnie od tego, czy oglądamy go za pośrednictwem telewizji kablowej, satelitarnej, czy… internetowej. Canal+ Online i WP Pilot umożliwiają oglądanie nowych odcinków The Walking Dead w momencie premiery telewizyjnej.

Archiwalne sezony “The Walking Dead” można znaleźć także w innych serwisach wideo na żądanie. Dostęp do pierwszych dziesięciu sezonów i niektórych odcinków 11. serii (która została podzielona na trzy części po osiem odcinków) można uzyskać w takich serwisach jak Netflix, HBO Max i Disney+. Pozostałe odcinki będą dostępne dopiero po emisji ostatniego epizodu, zaplanowanej na 21 listopada 2022 roku.

“Fear the Walking Dead” – gdzie oglądać?

AMC Polska dystrybuuje w Polsce pierwszy spin-off, Fear the Walking Dead, w przeciwieństwie do amerykańskiego serialu AMC “The Walking Dead”. Pierwsze sześć sezonów serialu dostępne jest online na Amazon Prime Video. Na premierę online ostatniego sezonu trzeba jeszcze poczekać.

“The Walking Dead: World Beyond” – gdzie oglądać?

Na Amazon Prime Video dostępny jest również drugi sezon “The Walking Dead: World Beyond”. Abonenci mają dostęp do obu sezonów “The Walking Dead: World Beyond”, który w Polsce dostępny jest pod tytułem “The Walking Dead: New World”. Nowe odcinki zostały dodane równocześnie z premierą w USA.

“Tales of the Walking Dead” – gdzie oglądać?

AMC Polska prowadzi również bezpośrednią dystrybucję nowego serialu antologicznego z udziałem “Żywych Trupów”. Jak podaje spółka, kanał jest częścią oferty partnerów, takich jak Canal+ (115), East&West (1140), Evio (163) i Multimedia (331), Netia (124)), Orange TV (234), Polsat Box (55) Sat Film (35), Toya (128) i UPC (488/225). Dostępny jest również w ofercie Play Now (Pakiet Extra).