Liga europy gdzie oglądać

Viaplay będzie transmitować na żywo mecze Ligi Europy w sezonach od 2021/22 do 2023/2024. Ta platforma internetowa została uruchomiona w Polsce w sierpniu 2021 roku. Dzięki niej będzie można oglądać Ligę Europy na żywo online i w telewizji.

Liga Europy: Meczyki i mecze na żywo

Miliony ludzi oglądają mecze na żywo i mecze Ligi Europy w każdy czwartek na swoich telewizorach, telefonach komórkowych i komputerach. Transmisje z udziałem najbardziej lubianych drużyn Europy są wielkim hitem. Zainteresowanie meczami Ligi Europy wzrasta w Polsce, gdy jedna z drużyn awansuje do fazy grupowej. Gdzie można oglądać mecze Ligi Europy na żywo?

Liga Europy: Gdzie oglądać?

Dostępne są transmisje telewizyjne i internetowe meczów Europa League na żywo. Platforma VIaplay pokazuje mecze Europa League online i w telewizji. Można z niej korzystać na komputerach (strona internetowa), smartfonach, tabletach (aplikacje mobilne) i telewizorach (aplikacja Smart TV).

Liga Europy: Transmisja TV

Tylko telewizory z dostępem do internetu mogą oglądać transmisje telewizyjne meczów Ligi Europy. Viaplay udostępnia transmisje telewizyjne tylko przez internet. Z tych aplikacji można korzystać w Samsung Smart TV, LG Smart TV lub Android TV (Philips LG, TCL, Nvidia Shield), Apple TV lub Chromecast. Aplikacje dla tych telewizorów i innych urządzeń można pobrać ze strony Viaplay.

Jeśli któraś z polskich drużyn awansuje do fazy grupowej w Lidze Europy, mecze z udziałem tej drużyny będą transmitowane na żywo w TVP.

Liga Europy: Transmisja na żywo w Internecie

Wszystkie mecze Ligi Europy będą transmitowane na Viaplay, o czym była mowa wcześniej. Jets, najnowocześniejsza usługa, która transmituje sport za pośrednictwem strony internetowej i zawiera mecze Ligi Europy na żywo online, jest dostępna w Viaplay.

Dziś telewizja strumieniowa jest bardziej powszechna niż kiedykolwiek. Jednak Viaplay oferuje streaming online dla meczów Ligi Europy na różnych urządzeniach z dostępem do Internetu. Należą do nich:

  • Komputery i komputery Mac
  • Smart TV (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL)
  • Smartfony i tablety (Android, iOS)
  • Konsole do gier (Playstation 4/5, Xbox One)
  • Urządzenia do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield)

Liga Europy: Transmisja online za darmo

Powinieneś poznać darmowe usługi streamingowe oferowane przez legalnych bukmacherów, którzy oferują swoim klientom mecze w takich rozgrywkach jak La Liga, Serie A i Ligue 1.

Prawa do transmisji Ligi Europy. Kto nadaje transmisje z Polski?

Grupa Viaplay TV posiada prawa do transmisji meczów UEFA Europa League z Polski. Grupa Viaplay TV posiada prawa do transmisji meczów w Polsce. Dostęp do platformy można uzyskać poprzez stronę internetową, aplikację mobilną oraz aplikacje telewizyjne.

Szukacie miejsca, gdzie można na żywo transmitować Ligę Europy w telewizji?

Viaplay, który posiada prawa do meczów Ligi Europy i nie jest dostępny w telewizji satelitarnej lub kablowej. Aby oglądać mecze Ligi Europy na żywo, będziesz potrzebował aplikacji, która połączy się z Twoim telewizorem. Kanały TVP pokażą tylko mecze polskich drużyn w Lidze Europy.

Gdzie mogę oglądać mecze Ligi Europy online?

Viaplay umożliwi oglądanie meczów Ligi Europy online przez internet. Wybrany mecz można obejrzeć online, odwiedzając stronę internetową Viaplay lub pobierając aplikację na telewizor, telefon komórkowy lub konsolę do gier.

Możesz oglądać Ligę Europy za darmo.

Po zarejestrowaniu się w Viaplay, możesz oglądać mecze Ligi Europy za darmo przez 30 dni. Możesz również oglądać wybrane mecze za darmo za pośrednictwem strony internetowej TVP Sport, aplikacji mobilnej i aplikacji telewizyjnej.