Wimbledon Gdzie oglądać

Jak będzie wyglądał Wimbledon 2022? Gdzie będzie można oglądać mecze na żywo w telewizji? Wszystkie szczegóły są dostępne. Bądź na bieżąco z występami najlepszych tenisistów na całym świecie, w tym Polaków podczas turnieju, który potrwa od 27 czerwca do 10 lipca 2022 roku.

Gdzie oglądać Wimbledon 2022 na żywo?

  • Wimbledon można oglądać na żywo w telewizji STS.
  • Darmowy streaming za pośrednictwem Betclic TV.
  • Fortuna TV jest za darmo!
  • Mecze Wimbledonu można oglądać na kanałach Polsatu.

Jak widać, transmisje Wimbledonu 2022 można oglądać zarówno na legalnych stronach zakładów bukmacherskich, jak i w telewizji satelitarnej.

Jak oglądać transmisje Wimbledonu 2022 u bukmacherów

Warto wspomnieć o kilku korzyściach z oglądania Wimbledonu 2022 na żywo u bukmacherów. Możesz oglądać Wimbledon 2022 na żywo z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz, niezależnie od tego, czy masz przy sobie telefon lub komputer.

Transmisje meczów Wimbledon 2022 znajdziesz również w zakładach bukmacherskich, mimo że nie są one zbyt popularne. Jest to rzadka sytuacja, w której legalni bukmacherzy transmitują każdy mecz Wimbledonu. Telewizja satelitarna pokaże tylko najważniejsze mecze. Czasami godziny meczów nakładają się na siebie i nie wszystkie.

Warto wiedzieć, gdzie można obejrzeć Wimbledon 2022 w zakładach bukmacherskich. Ale, jak się do tego zabrać? Jakie są formalności?

Rejestracja u wybranego bukmachera to najważniejszy wymóg. Jest ona łatwa i bezpłatna. Proces ten trwa zaledwie minutę. Już teraz możesz oglądać Wimbledon 2022 transmisja na żywo, zakładając konto gracza. Możesz również zobaczyć wymagania dla bukmacherów, którzy będą transmitować turniej na żywo w Londynie.

  • STS – Aby oglądać Wimbledon na żywo, musisz również wysłać dowolny zakład (minimalna stawka: PS2) Następnie możesz oglądać wszystkie mecze Wimbledonu na żywo przez 24 godziny.
  • Betclic – Aby zarejestrować się u tego bukmachera, wystarczy mieć dodatnie saldo na koncie. Minimalny depozyt to 1 złoty. Dokonując tego depozytu możesz oglądać wszystkie transmisje Wimbledonu za darmo.
  • Fortuna – Fortuna to kolejny bukmacher, który transmituje Wimbledon. Obowiązkowo należy wysłać dowolny zakład (stawka minimum.) 2 ZŁ. Dzięki temu możesz oglądać mecze Wimbledonu na żywo przez siedem dni.

Jak widać, odpowiadając na pytanie Wimbledon 2022 gdzie oglądać, nie trzeba załatwiać zbyt wielu formalności, aby móc na żywo oglądać wszystkie mecze Wielkiego Szlema.

Gdzie obejrzeć Wimbledon 2022 w telewizji?

Nie próbujemy niczego narzucać, a Wimbledon można oglądać w telewizji. Prawa do transmisji tego turnieju posiada Grupa Polsat. Mecze te będą transmitowane na kanałach sportowych tego medium, czyli Polsat Sport Extra, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News. Możliwe, że niektóre najważniejsze mecze, takie jak półfinały i finały, będą pokazywane na głównym kanale Polsatu.

Wimbledon gdzie obejrzeć? Bukmacherzy vs Telewizja

Telewizja ma swoje ograniczenia, o czym już mówiliśmy. Jednym z głównych ograniczeń jest ograniczona liczba kanałów. Polsat nie pokaże wszystkich meczów, a jedynie wybrane. Polecamy oglądanie transmisji Wimbledonu na legalnych stronach bukmacherskich. Jest to łatwiejsze (komputer, telefon lub tablet) i masz dostęp do wszystkich meczów na żywo.

Podczas oglądania Wimbledonu możesz również obstawiać zakłady na żywo. Możesz również skorzystać z tej możliwości i obstawić wynik trwającego meczu, jeśli jesteś fanem zakładów bukmacherskich. Jest to z pewnością intrygujące rozwiązanie.