Love island gdzie oglądać

Telewizja Polska pokazuje obecnie Love Island 6. Na czym polega wyspa miłości? Możesz oglądać nowe odcinki i powtórki online. Wszystkie wasze pytania znajdą odpowiedź. Wszystkich widzów zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Love Island – na czym polega ten program?
Kiedy Love Island wyemituje swoje nowe odcinki?
Oglądaj Love Island odcinki powtórkowe online.
Love Island za darmo – Gdzie oglądać?

Love Island — Wyspa miłości — co to za program?

Love Island. Love Island to pierwszy interaktywny program telewizyjny typu reality show zainspirowany brytyjskim randkowym game show. Producentem wykonawczym Love Island 6 jest Jake Vision. Rolę gospodarza objęła Karolina Gilon, dziennikarka, modelka i piosenkarka z Top Model.

Love Island. W Love Island bierze udział 10 uczestników: pięć kobiet i pięciu mężczyzn. Spędzą oni kilka tygodni na wyspie na Karaibach, bez dostępu do internetu i swoich telefonów komórkowych.

Zawodnicy mają stworzyć pary, które przetrwają show. W reality show nie zostaną odnowione osoby, które zostały odrzucone przez swoich partnerów lub nie są lubiane przez widzów. Głosować można ze smartfona za pomocą aplikacji mobilnej.

Nowe odcinki Love Island — kiedy w TV?

Szukacie Love Island. Obecnie emitowane są najnowsze odcinki szóstego sezonu tego serialu reality:

  • W telewizji Polsat od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godz. 22:00.
  • Na stronie polsatgo.pl oraz w aplikacji PolsatGo
  • Dostępny jest serwis streamingowy WP Pilot.
  • Na platformie Polsat Box Go.

Wraz z premierą telewizyjną na platformie dostępne są odcinki Love Island online.

Love Island — gdzie obejrzeć powtórki?

Co zrobić, gdy w Love Island brakuje odcinka? Można oglądać powtórki online. W tym celu można skorzystać z Polsat Box Go. Wszystkie odcinki dostępne są na platformie VOD. Możesz je oglądać w dowolnym momencie, potrzebujesz tylko połączenia z internetem.

EskaTV emituje również powtórki Love Island. EskaTV produkuje również cotygodniowe recapy, aby widzowie byli na bieżąco z najnowszymi odcinkami reality show.

Love Island — gdzie oglądać za darmo?

Jakie są inne informacje o Love Island, które powinieneś znać? Wszystkie odcinki można oglądać za darmo na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji mobilnej Polsat GO. Aby oglądać Love Island, wystarczy założyć konto. Pojawiają się jednak reklamy. Love Island można oglądać na żywo w dniu premiery odcinka. Love Island dostępny jest online lub za darmo na WP Pilot.