Liga konferencji gdzie oglądać

Rozgrywki Ligi Konferencji Europejskiej to nietypowe zawody w piłce nożnej. Popularność tej rywalizacji w Polsce będzie zależała od sukcesu polskich klubów w fazie grupowej. Jeśli któraś z drużyn przejdzie do fazy grupowej, polscy kibice w każdy czwartek będą tłumnie ściągać przed telewizory, aby obejrzeć mecze Ligi Europy online i na żywo.

Viaplay TV posiada prawa do transmisji meczów Ligi Europy w Polsce w latach 2021/22 i 2023/24. Jest to platforma internetowa, która działa w Polsce.

Liga Konferencji Europy: Meczyki i mecze na żywo

W 2021 roku zostanie uruchomiona Europa Conference League. Zawody są odpowiedzią UEFA na mniejsze kluby, które mniej grały w europejskich pucharach. W rozgrywkach pojawi się szesnaście kolejnych zespołów występujących w europejskich pucharach. Ze względu na duże prawdopodobieństwo udziału polskiej drużyny w Lidze Europy, mecze i spotkania na żywo z pewnością przyciągną dużą uwagę w Polsce…

Liga Konferencji Europy: Gdzie oglądać?

Viaplay TV to jedyny serwis streamingowy online, który umożliwia oglądanie Ligi Europy na żywo. Z Viaplay można korzystać na komputerach (PC, Mac), smartfonach, Androidach, tabletach (iPad i Android), Apple TV, Chromecastach, Smart TV (Samsung TV), Android TV (Sony Philips, TCL. Nvidia Shield), a także konsolach do gier (Xbox One i PlayStation 4).

Liga Konferencji Europy: Transmisja TV

Na platformie internetowej Viaplay nie można oglądać meczów w tradycyjnej telewizji. Mecze European Conference League nie będą dostępne w telewizji satelitarnej i kablowej.

Mecze European Conference League można oglądać na telewizorach z dostępem do internetu za pomocą specjalnych aplikacji. Aplikacje te są dostępne dla Apple TV, Chromecast i Android TV (Sony Philips, TCL i Nvidia Shield), Samsung Smart TV i LG Smart TV.

Conference Europe można oglądać tylko na telewizorach z dostępem do internetu.

Liga Konferencji Europy: Transmisja na żywo w Internecie

Viaplay będzie transmitować na żywo online wszystkie mecze Ligi Europy Conference. Viaplay, internetowa platforma telewizyjna, wystartowała w Polsce w sierpniu 2021 roku i zakupiła prawa do rozgrywek na kolejne trzy sezony.

Dostęp do platformy online Viaplay można uzyskać zarówno na komputerach, jak i wielu innych urządzeniach. Oto pełna lista urządzeń, na których można oglądać transmisje Viaplay:

  • Komputery i komputery Mac
  • Telewizory Smart TV (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL)
  • Smartfony i tablety (Android, iOS)
  • Konsole do gier (Playstation 4/5, Xbox One)
  • Urządzenia do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield)

Liga Konferencji Europy: Transmisja online za darmo

Niestety, transmisje meczów Ligi Konferencji Europejskiej nie mogą być dostępne za darmo. Telewizja internetowa Viaplay posiada wyłączne prawa do transmisji tych meczów. Miesięczny dostęp kosztuje 34 zł.

Bukmacherzy mogą zapewnić dostęp do wielu meczów piłkarskich, w tym La Liga, Serie A i Bundesligi, a także Ligue 1 i Ligue 1. Wymagana jest jedynie rejestracja konta. Dostęp do transmisji można uzyskać na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej wybranego bukmachera.

Prawa do transmisji Ligi Europejskiej Konferencji. Kto nadaje transmisje z Polski?

Telewizja internetowa Viaplay posiada prawa do transmisji meczów Europa Conference League w sezonach 2021/2022 do 2023/2024. Możliwe są wyłączne transmisje online meczów Europa Conference League.

Szukasz miejsca, w którym można obejrzeć na żywo Europa Conference League w telewizji?

Mecze Europa Conference League nie będą pokazywane w tradycyjnej telewizji. Viaplay posiada wyłączne prawa do transmisji meczów LKE.

Gdzie mogę oglądać mecze Ligi Europy online?

Viaplay umożliwia oglądanie meczów Ligi Europy Konferencji na żywo online. Możesz uzyskać dostęp do strony internetowej, aplikacji mobilnej i aplikacji telewizyjnych, aby umożliwić transmisję meczów.

Gdzie mogę oglądać mecze Ligi Europy Conference League za darmo?

Mecze European Conference League nie będą dostępne do oglądania za darmo na żadnym kanale telewizyjnym. Możesz uzyskać dostęp do platformy Viaplay na 30 dni, aby oglądać mecze Ligi Europy Konferencji za darmo. Viaplay posiada prawa do udostępniania meczów LKE.