Mandalorian gdzie oglądać

Gdzie obejrzeć oba sezony “The Mandalorian”?

“The Mandalorian”, to pierwsza seria odcinków live-action Star Wars, która będzie dostępna w serwisie streamingowym Disneya. Jest to historia transakcji, w której kartą przetargową staje się tajemnicza mała postać. Kim jest tytułowy Mandalorianin? Jaką rolę w całej tej akcji ma Baby Yoda? Na to pytanie odpowie serial The Mandalorian. Jest on dostępny w serwisie YouTube. Sprawdźcie nasz artykuł, by się tego dowiedzieć!

Czym jest serial “The Mandalorian”? Na czym polega fabuła serialu?

“The Mandalorian” opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce pomiędzy “Powrotem Jedi” a “The Force Awakens”. Kiedy po raz pierwszy ukazał się “The Mandalorian”? Pięć lat po upadku Imperium Galaktycznego rozgrywa się akcja serialu. Na Mandalorze jest spokojnie, a łowcy nagród, w tym tytułowy Mandalorianin, którego tożsamość poznajemy wraz z rozwojem fabuły, bez problemu wykonują swoje zadania. Sytuacja komplikuje się, gdy częścią zadania Mandalorianina jest dostarczenie dziecka do zleceniodawcy. Moc jest zarówno zaletą, jak i przekleństwem dla niesamowitego malucha, zwłaszcza podczas długiej podróży.

Twórcy i obsada “The Mandalorian

Za produkcję “The Mandalorian”, jak i wielu innych filmów z serii Star Wars, odpowiada wytwórnia Lucasfilm. Jon Favreau napisał scenariusz, a reżyserami byli Dave Filoni (Bryce Dallas Howard), Peyton Reed i Deborah Chow. Deborah Chow jest również odpowiedzialna za reżyserię “Obi-Wana Kenobiego”. Za niesamowite wrażenia muzyczne odpowiadał Ludwig Goransson.

Wiele gwiazd wzięło udział w nagrodzonej produkcji. W roli głównej wystąpił Pedro Pascal. Carl Weathers zagrał Greefa Karga, a także wyreżyserował niektóre epizody. Werner Herzog to tajemniczy klient Mandolarian. Taika Waititi można było również zobaczyć w roli IG-11. Pojawiają się też postacie z poprzednich produkcji z uniwersum Star Wars. Na uwagę zasługują Timothy Olyphant grający Cobba Vantha, Temuer Morrison jako Boba Fett oraz Rosario Dawson portretująca Ahsokę Tano.

Ważną rolę odgrywa również Grog, postać pomniejsza. Do stworzenia protegowanego Mandalorianina wykorzystano efekty specjalne i lalki. Ogromnym sukcesem okazała się urocza postać Małego Yody!

“The Mandalorian” – Gdzie można obejrzeć tę niesamowitą historię?

Zastanawiasz się gdzie można obejrzeć “The Mandalorian”? Sezon 2 jest tak samo jak sezon 1. Jest on dostępny w serwisie Disney+. Możecie też dodać go do swojej listy “do obejrzenia”. Platforma streamingowa Disney+ rusza 14 czerwca. Każdy sezon ma 8 odcinków. Przygotujcie się na to, że będziecie dużo spać, bo nie skończy się na jednym odcinku.

To nie tylko “The Mandalorian”! Chcecie zobaczyć inne produkcje?

Disney+ pozwoli Ci zobaczyć wszystkie sezony “The Mandalorian”. Dzięki Disney+ masz również dostęp do wielu innych filmów i seriali z uniwersum Star Wars.
Jakie inne produkcje Cię interesują?

  • “The Clone Wars” (2008) – 2020 r.
  • “The Book of Boba Fett”, (2021 -…)
  • “Obi-Wan Kenobi” (2022-…)

Wszystkie seriale będą dostępne na Disney+, platformie streamingowej, którą znajdziecie na Netii.