Liga mistrzów gdzie oglądać

Mecze Ligi Mistrzów na żywo będzie można oglądać w telewizji i online w sezonach 2021/2022 – 2023/2024. Wszystkie mecze Ligi Mistrzów zostały zakupione przez Grupę Polsat. Telewizja Polska posiada sublicencję na pokazywanie jednego środowego meczu każdego tygodnia rozgrywek. Kanał TVP 1 transmituje najbardziej emocjonujące spotkanie w kolejce w każdą środę.

Liga Mistrzów: Meczyki i mecze na żywo

Najpopularniejsze transmisje sportowe w Polsce to mecze i spotkania na żywo pomiędzy największymi europejskimi drużynami w Lidze Mistrzów. Wtorek i środa są przeznaczone na mecze Ligi Mistrzów. Co roku miliony ludzi dostrajają się do swoich telewizorów, laptopów i telefonów komórkowych, aby je oglądać. W następnym artykule podamy szczegóły dotyczące meczów Ligi Mistrzów dostępnych online i w telewizji. Podamy również informacje o tym, gdzie można oglądać Ligę Mistrzów online za darmo.

Liga Mistrzów: Gdzie oglądać?

Ligę Mistrzów można oglądać na żywo online i w telewizji. Telewizja Polska i Polsat Sport Premium transmitują na żywo mecze Ligi Mistrzów w telewizji. Platformy Canal+Online i Polsat Box Go są dostępne online na mecze Ligi Mistrzów.

Liga Mistrzów: Transmisja TV

Relacje telewizyjne na żywo z meczów Ligi Mistrzów można oglądać w TVP 1, TVP 2, TVP Premium 1 i 2 oraz czterech dodatkowych kanałach Polsat Sport Premium.

Telewizja Polska oferuje na swoim głównym kanale jeden środowy mecz na rundę fazy grupowej, a także jeden środowy mecz w każdym tygodniu z fazy pucharowej lub finału Ligi Mistrzów.

Kanał TVP 1 można oglądać za darmo zarówno w naziemnej telewizji cyfrowej, jak i w kablówce lub na satelicie. Kanały premium Polsatu można oglądać u wybranych operatorów kablowych, a także na platformie satelitarnej Canal+ oraz w Cyfrowym Polsacie.

Liga Mistrzów: Transmisja na żywo w Internecie

Transmisje na żywo z meczów Ligi Mistrzów w internecie zapewniają kanały należące do Canal+online i TVP (Polsat Box Go). Mecze Ligi Mistrzów w Telewizji Polskiej można oglądać za darmo:

  • Na stronie sport.tvp.pl,
  • W aplikacjach mobilnych dla systemów iOS i Android
  • W aplikacjach na telewizory Samsung Smart TV, LG Smart TV WebOS oraz Android TV.

Canal+online ma specjalną promocję, dzięki której można kupić pakiet kanałów Polsat Sport Premium lub Eleven Sports za 15 zł Pakiet ten można dodać do podstawowego pakietu Canal+. W ramach pakietu można oglądać transmisje Canal+online:

  • W przeglądarkach internetowych, na komputerach Mac i PC
  • Smartfony i tablety (w aplikacjach iOS lub Android)
  • Telewizory (Android TV i Samsung Smart TV, Chromecasty, Apple TV, Airplay, Fire TV)

Ipla TV oferuje pakiet zawierający kanały Polsat Sport Premium w cenie 40 zł miesięcznie. Transmisje Ligi Mistrzów online dostępne są po wykupieniu pakietu na:

  • Strona internetowa dla komputerów Mac i PC
  • Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej smartfony i tablety będą rozpoznawane jako takie.
  • Telewizory po zainstalowaniu aplikacji na Samsung Smart TV lub LG Smart TV, Panasonic
  • Smart TV oraz urządzeniach Sony, Philips, TCL lub Sharp, które korzystają z systemów operacyjnych Android TV.

Liga Mistrzów: Transmisja online za darmo

Telewizja Polska zapewnia transmisje online na żywo z meczów Ligi Mistrzów. Wybrane mecze Ligi Mistrzów można oglądać online za darmo na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacjach TVP Sport (urządzenia mobilne – Android i iOS, telewizory, Samsung Smart TV, LG Smart TV Web OS. Android TV). Mecze Ligi Mistrzów można jednak oglądać na żywo online tylko w TVP od środy każdej kolejki.

U bukmacherów można streamować mecze ligowe drużyn biorących udział w Lidze Mistrzów. Między innymi Fortuna i Superbet oferują darmowe transmisje online dla takich rozgrywek jak Bundesliga, La Liga i Serie A.

Prawa do transmisji Ligi Mistrzów Kto nadaje w Polsce?

Polsat Sport Premium, oraz kanały TVP transmitują mecze Ligi Mistrzów z Polski. Wyłączne prawa do transmisji wszystkich meczów w grupie Polsat. Telewizja Polska emituje co tydzień jeden środowy mecz podczas rozgrywek. Po wykupieniu pakietu o wartości 15 zł, kanały Polsat Sport Premium można oglądać w Canal+online.

Gdzie mogę oglądać Ligę Mistrzów na żywo?

Ligę Mistrzów można oglądać na żywo w TVP 1 (wybrane mecze) oraz na sześciu kanałach Polsat Sport Premium, (wszystkie mecze).

Gdzie mogę oglądać mecze Ligi Mistrzów online?

Wybrane mecze Ligi Mistrzów można oglądać online na stronie sport.tvp.pl lub w aplikacji TVP Sport. Wszystkie mecze Ligi Mistrzów można obejrzeć na Canal+online, Polsat Box Go, (Ipla TV), dostępnych poprzez stronę internetową, aplikację telewizyjną oraz aplikacje na urządzenia mobilne.

Ligę Mistrzów można oglądać bezpłatnie.

Mecze Ligi Mistrzów można oglądać w telewizji za pośrednictwem kanałów TVP 1 lub TVP 2. Wybrane mecze Ligi Mistrzów UEFA można również oglądać online w serwisie Sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport na urządzenia mobilne i Smart TV.