Liga narodów gdzie oglądać

W oczekiwaniu na Ligę Narodów 2022, gdzie można oglądać mecze? Transmisje będą dostępne online i w telewizji. Oto najczęściej zadawane pytania.

Liga Narodów 2022, gdzie oglądać na żywo?

Mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej można oglądać na kanałach TVP Sport, TVP Sport i Polsat Sport Premium. Pozostałe mecze będą pokazywane także na kanałach Grupy Polsat. Warto również zwrócić uwagę na transmisje online. Będą one dostępne na następujących stronach internetowych.

Zadając pytanie “Liga Narodów 2022” gdzie mogę oglądać mecze? Opcji jest wiele. Każdy fan piłki nożnej powinien mieć możliwość zobaczenia gry biało-czerwonych.

Gdzie oglądać mecze Ligi Narodów w wykonaniu reprezentacji Polski?

Chcesz zobaczyć Ligę Narodów z udziałem Polaków w TVP? Wszystkie mecze biało-czerwonych można obejrzeć w TVP. Abonenci Polsat Sport Premium będą mieli dostęp do wszystkich starć z udziałem reprezentacji.

Przypomnijmy, że reprezentację Polski czekają dwa wrześniowe mecze Ligi Narodów z Holandią i Walią. Te mecze zadecydują o tym, czy znajdziemy się w najlepszej lidze.

  • Polska – Holandia, 22 września, godz. 20:45
  • Walia – Polska 25 września o godz. 20:45

Liga Narodów gdzie oglądać wszystkie mecze?

Wszystkie mecze będzie można obejrzeć dzięki transmisjom z kanałów grupy Polsat – Polsat Sport Premium.

Gdzie oglądać Ligę Narodów w internecie?

Szukasz miejsca do streamowania meczów Ligi Narodów online, Wszystkie mecze Ligi Narodów 2022 możesz oglądać na platformie Polsat Box Go. Mecze reprezentacji Polski można oglądać na stronie sport.tvp.pl lub w aplikacji mobilnej publicznego nadawcy.