F1 gdzie oglądać

Transmisje F1 z Polski 2022: gdzie można je oglądać? Informacje o transmisjach na żywo Formuły 1 w Polsce w sezonie 2022, zarówno online, jak i w telewizji. Relacje z F1 będą dostępne w Eleven Sports, a także w serwisie F1 TV Online. Polsat pokaże wybrane wyścigi.

Eleven Sports Network przeprowadzi pełne transmisje Formuły 1 do Polski w 2022 roku. Od 2016 roku ten kanał telewizyjny pokazywał F1 w Polsce. Sezon 2022 będzie oznaczał koniec ich roli jako głównego nadawcy. Główny Polsat będzie transmitował na żywo cztery wyścigi F1 w sezonie 2022. Polsat Sport będzie transmitował skróty wszystkich wyścigów w poniedziałkowe wieczory. F1 TV to internetowy serwis streamingowy, który umożliwia oglądanie najpełniejszych transmisji z Formuły 1. Transmisje z serii towarzyszących (tj. F2, F3 oraz serii Porsche Supercup będą nadawane na antenie Eurosportu.

Osobny tekst z harmonogramem transmisji będzie zamieszczany na blogu przed każdym weekendem wyścigowym w 2022 roku. W tagu Transmisja znajdują się wszystkie informacje o transmisjach telewizyjnych i internetowych Formuły 1, a także wybranych sportów motorowych.

Pełne transmisje F1 w Polsce w 2022 roku tylko w Eleven Sports

Pełne transmisje z Formuły 1 w 2022 roku będzie realizować Eleven Sports Network w Polsce. Wszystkie sesje (praktyki, kwalifikacje i wyścigi) będą transmitowane na żywo przez te stacje, a także studia i magazyny. Wszystkie sesje kwalifikacyjne, wyścigi i transmisje będą w 4K (UHD), jakość na kanale Eleven Sports 1 4k. Szczegóły dotyczące transmisji w jakości 4K (UHD HD) znajdziecie pod tym linkiem. Harmonogram transmisji magazynów #ElevenF1 pozostanie bez zmian, z wyjątkiem poniedziałków. Planowana jest także ponowna emisja zagranicznego magazynu GP Confidential. W 2022 roku na każdym torze pojawi się jedenastu dziennikarzy.

Dodatkowe opłaty mogą dotyczyć kanałów Eleven Sports TV. Dostęp do tych kanałów jest obciążony miesięcznym kosztem w wysokości od PS10 do PS15. Są one dostępne za pośrednictwem wszystkich największych operatorów satelitarnych i kablowych (np. Polsat Box oraz Platforma Canal+, Vectra, UPC Orange, TOYA, Netia i dziesiątki innych lokalnych operatorów telewizyjnych.

Dostęp do kanałów Eleven Sports w Internecie w Polsce

Kanały Eleven Sports można również legalnie oglądać online. Kanały te można kupić na stronie elevensports.pl oraz w aplikacji Eleven Sports App. Są one również dostępne w innych serwisach, takich jak WP Pilot, Polsat Box Go i Player.pl. Dostęp kosztuje około 15 zł, ale dostępne są dłuższe pakiety, jeśli średni miesięczny koszt jest niższy. Transmisje działają na różnych urządzeniach w zależności od wykupionego abonamentu.

Pełne porównanie ofert serwisów streamingowych oferujących transmisje Formuły 1 online 2022 znajdziesz w artykule Formuła 1. WP Pilot jest najtańszą usługą w 2022 roku.

Formuła 1 w kanałach Polsatu w 2022 roku

Główny kanał Polsatu w 2022 roku ponownie będzie transmitował wybrane wyścigi Formuły 1. Podobnie jak w poprzednich sezonach, będzie ich prawdopodobnie od czterech do pięciu. Ponieważ nie wpłyną one na ramówkę kanału, możemy się spodziewać, że wybrane wyścigi będą relacjonowane od godziny 15:00 czasu polskiego. W poprzednim roku pokazali trzy europejskie zawody na klasycznych torach, a także finał sezonu w Abu Dhabi. W 2022 roku możemy spodziewać się podobnego układu. Jest to zgodne ze strategią Liberty Media. Przy sprzedaży praw do kodowanych kanałów telewizyjnych wymagane jest, aby poszczególne wyścigi były dostępne na kanałach free to air. Jest to sposób na pozyskanie nowych widzów i poprawę oglądalności całego sezonu.

Polsat Sport w poniedziałkowe popołudnia lub wieczory będzie transmitował krótkie podsumowanie wyścigu wraz z wypowiedziami kierowców i ceremonią podium. Równolegle na ich stronie internetowej pojawią się relacje. Szczegóły dotyczące transmisji skrótów wyścigów.

Transmisje w internetowej usłudze F1 TV w 2022 roku

Od maja 2018 roku Formuła 1 udostępnia w Polsce streaming. Do wyboru są dwa pakiety: F1 TV Pro lub F1 TV Access. W obu pakietach dostępny jest dostęp do powtórek wszystkich sesji F1 oraz powtórek wyścigów serii towarzyszących, a także rozbudowany Live Timing. Klienci mają również dostęp do pakietu F1 TV Pro, który jest droższy i zawiera dostęp do transmisji F1 na żywo na wielu kanałach (ponad 20), nieocenzurowane radio zespołu, transmisje na żywo z serii towarzyszących oraz archiwum prawie 40 lat wyścigów F1 (baza jest stale aktualizowana).

Od 2022 roku zwiększyła się różnica między pakietami F1 TV Pro i F1 TV Access. Pakiet Access nie zapewnia dostępu do archiwum wyścigów. Nie można wybierać kamer podczas powtórek sesji F1. Dostępna jest tylko jedna transmisja. F1 TV Pro zapewnia dostęp do rozszerzonych transmisji na żywo i Live Timing, a także archiwum historycznego. F1 TV Access umożliwia oglądanie powtórek i oglądanie Live Timing. Wszystkie powtórki sesji F1 zostały udostępnione w 2021 roku przez pakiet Pro. Są one dostępne tylko przez ograniczony czas. Abonenci F1 TV Access musieli dłużej czekać na ich udostępnienie. Powtórki mają być dostępne po dwóch dniach zgodnie z warunkami pakietu Access, ale często pojawiają się znacznie wcześniej.

F1 TV pokazuje więcej dokumentów różnego typu, z wieloma programami dostępnymi na przyszłe weekendy wyścigów. Przygotowywane są także studia na żywo z kwalifikacji i wyścigów. F1 TV może zapewnić wszystkie informacje, których potrzebuje osoba o Formule 1, jeśli mówi po angielsku.

F1 TV Pro i F1 TV Access nie oferują polskiego komentarza. Można wybrać komentarz w języku angielskim lub niemieckim, hiszpańskim, francuskim, portugalskim. Usługa ta z roku na rok przynosiła dobre wyniki. Został całkowicie przeprojektowany przed sezonem 2021, a problemy techniczne zdarzały się rzadko. Jest przeznaczony dla najbardziej zapalonych fanów, którzy kochają Formułę 1. Dostęp do usługi można uzyskać za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub przeglądarki internetowej. Dozwolona jest jedna transmisja wideo na jedno konto. Jeśli oba urządzenia są podłączone do tej samej sieci, możliwe jest oglądanie transmisji z dwóch urządzeń jednocześnie. Możesz oglądać transmisję na jednym urządzeniu, a następnie śledzić Live-Timing z drugiego. Takie rozwiązanie jest zawarte w pakiecie. Wydaje się, że limit jednego kanału na żywo na osobę nie działa przez cały czas. Można jednak spróbować udostępnić jedno konto dwóm osobom. Jakość wideo Full HD (1080p) i 50 klatek na sekundę.

Kliknij w link, aby zakupić pakiety F1 TV. Kupując przez ten link pomagasz blogowi.

Ceny za pakiety F1 TV w Polsce

Dostęp do pakietów F1 TV w Polsce 2022 jest dostępny w następujących cenach: F1 TV Pro – 5,99 EUR na 30 dni, 49,99 EUR na rok; F1 TV Access (2,99 EUR na 30 dni lub 26,99 EUR na rok); F1 TV Pro (5,99 EUR na 30 dni) Ceny te dotyczą nowych i obecnych klientów, którzy dokonują zakupu przez przeglądarkę internetową. Ceny aplikacji na urządzeniach mobilnych podane są w polskich Lirach. Najlepszym sposobem na zakup obu usług jest karta kredytowa. Jedna subskrypcja może być używana na wielu urządzeniach. Aby otrzymać okazjonalne zniżki, można użyć specjalnych kodów promocyjnych.

F1 w mediach społecznościowych

Warto śledzić blogi o F1 na mediach społecznościowych. Nie przegapisz nowych postów i dodatkowych informacji. Wiele blogów, posty zamieszcza tylko tam.