Zapukaj do moich drzwi gdzie oglądać

Aby przekonać się, które polskie seriale są obecnie popularne, wystarczy spojrzeć na polską ramówkę telewizyjną. Przez pewien czas uwagę polskich widzów przykuły tureckie produkcje. Jednak najpopularniejszą produkcją jest “Zapukaj do moich drzwi”, który szybko zdobył popularność na polskim rynku, a później na arenie międzynarodowej, w tym w Polsce. Jaka jest fabuła tego serialu? Gdzie można obejrzeć “Zapukaj do moich drzwi”? Jakie znaczenie ma ta produkcja? Odpowiedzi będziemy szukać w tym artykule.

“Zapukaj do moich drzwi” – Czym jest ten serial?
Gdzie można obejrzeć “Zapukaj do moich drzwi”?
Popularność “Zapukaj do moich drzwi”

“Zapukaj do moich drzwi” – o czym jest ten serial

“Zapukaj do moich drzwi” to turecki serial, który zadebiutował na tureckim kanale telewizyjnym FOX 8 lipca 2020 roku. Drugi sezon zadebiutował 9 czerwca 2021 roku. Produkcja znana jest również w Turcji jako “Sen Cal Kapimi”.

“Zapukaj do moich drzwi” to romantyczny serial komediowy, który składa się z dwóch sezonów i 52 odcinków. W serialu występują aktorzy i aktorki Hande Ercel i Kerem Bursin oraz Neslihan Yeldan, Elcin Afacan. Asena Bulbuloglu zajmuje się produkcją serialu. Altan Donmez go reżyseruje, a Ayse Kutlu pisze.

Dwoje młodych ludzi, Eda Bolat i Serkan Bolat, jest tematem serialu “Zapukaj do moich drzwi”. Eda, młoda dziewczyna z biednego środowiska, wiąże swoje nadzieje na lepsze życie z edukacją. Serkan Bolat jest jej całkowitym przeciwieństwem. Pieniądze nie są czymś, na co narzeka. Ich losy w końcu się zderzą. Eda zostaje pozbawiona możliwości otrzymania stypendium za granicą i ukończenia upragnionych studiów, nieświadomie z powodu Serkana Bolata. Serkan Bolat obiecuje przywrócić stypendium, ale ma jeden warunek. Eda będzie udawać jego narzeczoną przez okres dwóch miesięcy. Dziewczyna natychmiast odrzuca ofertę ze względu na swoje rozgoryczenie do niego. Po pewnym czasie dociera do niej, że Serkan jest jedynym wyjściem i przyjmuje jego propozycję. Udawane narzeczeństwo przeradza się w namiętny, pełen wyzwań związek, który prowadzi ich na nowe ścieżki.

Ta seria otrzymała wiele nagród. To tylko niektóre z nich:

  • The Dizilah Awards w kategoriach “najlepszy serial, “najlepsza obsada” lub “najlepsza serialowa para”.
  • Shorty Award w kategorii ‘najlepszy hashtag’. Tę nagrodę zdobyła ogromna baza fanów serialu, którzy głosowali za pośrednictwem mediów społecznościowych.
  • Altin Kelebek Award w kategorii “najlepszy serial komediowo-romantyczny”.

Gdzie obejrzeć „Zapukaj do moich drzwi”?

“Zapukaj do moich drzwi” cieszy się w ostatnich miesiącach niesłabnącą popularnością. Nie dziwi więc fakt, że tytuł ten każdego dnia przyciąga nowych widzów.

  • Telewizja WP – odcinki emitowane od poniedziałku do czwartku o 19:50. Premierowa emisja serialu zakończyła się 18 sierpnia 2022 roku. Stacja telewizyjna szybko poinformowała, że produkcja zostanie ponownie wyemitowana cztery dni później. Odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o 11:55 i 12:00.
  • Play Now – Aby oglądać Zapukaj do moich drzwi online należy wykupić abonament, który kosztuje PS22.

Użytkownicy mogą również wyszukać serial na darmowych stronach, które go oferują. Strony te często mają gorszą jakość niż płatne serwisy streamingowe takie jak Netflix, HBO Max, czy Disney Plus. Trzeba też wziąć pod uwagę reklamy, które mogą pojawić się podczas transmisji produkcji.

Fenomen popularności serialu „Zapukaj do moich drzwi”

Wiele osób jest ciekawych pochodzenia “Zapukaj do moich drzwi”, ze względu na jego ogromną popularność i pozytywne recenzje, jakie otrzymał od widzów. W polskiej telewizji pojawiło się wiele tureckich produkcji, między innymi “Więzień miłości”, Wieczna miłość”, “Tylko z tobą” czy “Wspaniałe stulecie”. Jednak żadna z nich nie spotkała się z takim samym uznaniem widzów. Jakie jest rozwiązanie?

Po pierwsze, serial różni się od innych produkcji. “Zapukaj do moich drzwi” to produkcja wyjątkowa na tle innych tureckich produkcji. Jest lekka i nowoczesna, z dużą ilością humoru.

Fabuła serialu nie jest nowa. “Zapukaj do moich drzwi” to klasyczny cliche, który zestawia bogatego mężczyznę z biedną dziewczyną i pokazuje jak ich uczucia zmieniają się z czasem.

Tym, co wyróżnia serial, jest jego wersja produkcyjna. Aktorzy odpowiadają za chemię między głównymi bohaterami. Jest ona widoczna od razu. Dialogi między postaciami są dobrze napisane, a bohaterowie poboczni mają oryginalne i zabawne wątki. Muzyka idealnie odzwierciedla akcję na ekranie. Serial zrywa też z wieloma cechami tureckich produkcji, dając nowe spojrzenie na wiele spraw.

Wszystkie te elementy składają się na sukces, jaki odniósł serial “Zapukaj do moich drzwi”. To nie dopracowana i przemyślana produkcja sprawia, że jest on tak wciągający i przyjemny w oglądaniu.