High league Gdzie oglądać

Już niedługo odbędzie się gala Ligi HIGH. Oto podpowiedź: gdzie i kiedy można złapać gwiazdy internetu grapplujące w oktagonie.

Tęsknisz za MMA? Jedna z największych federacji freak-fight, HIGH League 5, 10 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie zorganizuje ostatnią w tym roku galę. Podczas wydarzenia odbędą się dwa pojedynki: Alberto Simao podejmie Pawła Tyburskiego (Tibori) Tyburskiego, a Natalia Natsu Karczmarczyk podejmie Agatę Fak. Transmisja z wydarzenia rozpocznie się o godzinie 19.15 w sobotę 10 grudnia.

Dostęp do gali mogą wykupić abonenci Polsat Box lub użytkownicy Polsat Box Go. Pojedynki będzie można śledzić także za pośrednictwem Smart TV, komputera lub urządzenia mobilnego.

Na gali HIGH League 5 pojawi się wiele gwiazd ze sportu i sieci. Fani freak-fightów będą mieli okazję obejrzeć dziesięć walk na zasadach MMA, a także w formule K-1. Odbędzie się również walka bokserska na małe rękawice. Rękawicami podzielą się Alberto Simao, Paweł Tyburski, Natalia “Natsu”, Karczmarczyk oraz kontrowersyjna Agata Fagata.

Podczas gali Maja Stasko, aktywistka, spotka się z debiutantką Marią “Maszą” Graczykowską. Mateusz Kubiszyn (Don Diego) Kubiszyn podejmie Damiana Janikowskiego, polskiego zapaśnika, który jest również medalistą olimpijskim. Naprzeciw siebie staną Mateusz Murański (Muran) i Paweł Bomba (Scarface). Paweł “Leh” Lehmann w pojedynku wśród streamerów zmierzy się z Dawidem “Diablesem”, Porwisiakiem. Swoje talenty zaprezentują również: Jakub Krawczyk “Holak”, Maciej Zony Zoniuk Vaso “Psycho”, Bakocevic oraz Dawid “Crazy”.

W pierwszych dwóch walkach wystąpią Przemysław Skulski (Sequento) i Andrzej Gazda (Andrew). Kamil Hassan stanie naprzeciwko Wojciecha (“Rekordzisty”) Sobierajskiego. Starcia te można obejrzeć na kanale YouTube HIGH League, a także na Polsat Box Go.

Gala HIGH League 5 dla abonentów Polsat Box

Gala będzie transmitowana na żywo w Polsat Box za pośrednictwem dekoderów telewizji satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej OTT. Abonenci i użytkownicy Polsat Box mogą zamówić dostęp za 40 zł i obejrzeć wydarzenie na kanale 333. Zamówienia można składać SMS-em w samoobsłudze ipolsatbox.pl lub telefonicznie w Sklepie, który jest dostępny na wybranych dekoderach.

Gala HIGH League 5 online w Polsat Box Go

Gala High League 5 będzie dostępna online dla wszystkich internautów poprzez Polsat Box Go. Wydarzenie będzie dostępne w Polsce w cenie 40 zł na stronie www.polsatboxgo.pl, a także w aplikacji Polsat Box Go – na systemy Android, iOS, Harmony OS, wybrane Smart TV, Android TV przez Apple TV, Amazon Fire TV i dekodery – oraz na komputerach na www.polsatboxgo.pl. Chromecast i AirPlay to dwie funkcje, które pozwalają na strumieniowanie wideo z telefonu lub tabletu na telewizor.

Gale zakupione poprzez Polsat Box Go można oglądać na pierwszym urządzeniu, które ma dostęp. Dostęp ten NIE obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk gali HIGH LEAGUE 5

  • Alberto „Alberto” Simao vs. Paweł „Tybori” Tyburski – MMA, main event
  • Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs. Agata „Fagata” Fąk – MMA
  • Mateusz „Muran” Murański vs. Paweł „Scarface” Bomba – K-1, małe rękawice
  • Damian Janikowski vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn – MMA
  • Maja Staśko vs. Maria „Masza” Graczykowska – K-1, małe rękawice
  • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs. Maciej „Zony” Zoniuk – MMA
  • Dawid „Diables” Porwisiak vs. Paweł „Leh” Lehmann – boks, małe rękawice
  • Vaso „Psycho” Bakocević vs. Dawid „Crazy” Załęcki – K-1, małe rękawice
  • Przemysław „Sequento” Skulski vs. Andrzej „Andrew” Gazda – MMA
  • Wojciech „Rekordzista” Sobierajski vs. Kamil „Hassi” Hassan – MMA