Na płycie znajdziemy dwanaście melodyjnych i wpadających w ucho utworów, opartych na brzmieniu akustycznej gitary, wiolonczeli, klawiszy oraz lekkiej domieszce subtelnej elektroniki. Jako że album podzielony jest na dwie części – dzienną i nocną, pierwsze utwory są radosne i rytmiczne, natomiast wraz z każdym kolejnym klimat zmienia się na bardziej spokojny i senny.
Ważnym elementem płyty są teksty, które świetnie współgrają z muzyką. Znajdziemy w nich opowieści o tym jak budzi się wiosna, co robią leśne zwierzęta podczas pikniku na polanie, gdzie tupta jeż oraz o tym, jak tata niedźwiedź kładzie do snu małego niedźwiadka. Na uwagę zasługuje też starannie przygotowana oprawa graficzna płyty.


Największym atutem tego albumu jest jednak to, że zespołowi udało się nagrać płytę przeznaczoną dla dzieci, która jest całkowicie wolna od infantylizmu i kiczu, które często towarzyszą tego typu wydawnictwom. Płyta może spodobać się nie tylko najmłodszym, lecz również dorosłym słuchaczom, w których bardzo często drzemie jeszcze dziecko. Muzyka Old Time Radio z pewnością pomoże obudzić je na nowo.


Old Time Radio – „Stare Radyjko Gra Dla Dzieci”
Kafe Delfin 2011