Wydawnictwo Yours Truly podzielone jest na dwie części. Pierwszy krążek to klasyczne „The Best Of..”. Znalazły się na nim najlepsze utwory grupy dowodzonej przez charyzmatycznego wokalistę Davida Eugene Edwardsa (obecnie grającego w zespole Wovenhand). Wybrane zostały przez fanów zespołu w internetowym głosowaniu, w którym każdy miał podać dziesięć swoich ulubionych tytułów.
Mamy więc przekrój przez cały dorobek Amerykanów. Od energicznych, folkowych Black Soul Choir, American Wheeze czy Clogger, poprzez balladowe Hutterite Mile, Cinder Alley, aż po surowe w swoim brzmieniu kawałki jak np. Haw.


Drugi krążek to zbiór prawdziwych rarytasów. Jest to kolekcja trzynastu utworów, które nigdy dotąd nie ukazały się na oficjalnych wydawnictwach zespołu. Są to tzw. single B-side, wersje demo oraz piosenki pochodzące z sesji radiowych. Wśród tych ciekawostek znajdziemy m.in. wczesne folkowe nagrania jak Phyllis Ruth i Flowers In My Heart, radiowe American Wheeze, pierwotną wersję Poor Mouth a nawet remix sztandarowego Clogger.

Yours Truly to nie tylko klasyczna składanka z serii „to, co najlepsze”. To także muzyczna lektura obowiązkowa, zarówno dla starszych fanów 16 Horsepower, jak również dla osób, które nie miały wcześniej styczności z bogatą twórczością grupy. Jedni i drudzy na pewno będą usatysfakcjonowani, gdy po nią sięgną.


16 Horsepower – Yours Truly
Glitterhouse 2011