sobota, 02. 04. 2011 - Kraków - Klub Żaczek (al. 3. Maja 5) - godz. 20.00

Mamy dla Was dwa pojedyncze bilety na koncert – prosimy tylko o przesłanie na adres redakcja@e-splot.pl odpowiedzi na pytanie:

Jakie wielkie ssaki "mijają się" w jednej z piosenek Lecha Janerki?

Na odpowiedzi czekamy do 31 marca 2011 roku. W tytule e-maila prosimy wpisać JANERKA. Osoby, która wygrają bilety, zostaną powiadomione drogą mailową oraz poprzez adnotację na E-SPLOCIE.

Zwycięzcy zostaną ujęci na liście gości - w dniu koncertu, w Klubie Żaczek, wystarczy podać dane i potwierdzić je dokumentem.
I już ;)
Chodziło oczywiście o wieloryby. Zaproszenia dla Pań: Anety Wójcik i Beaty Misiek. Dziękujęmy i pozdrawiamy!

Lech Janerka
Czy trzeba przestawiać ikonę polskiej alternatywy? Wystarczą zdania klucze: założyciel zespołu Klaus Mitffoch, świetny basista, od niemal początku kariery występujący z żoną Bożeną. Autor takich płyt jak Historie podwodne czy nowszych Fiu fiu... i Plagiaty.
Po dwuletniej przerwie, spowodowanej kontuzją kręgosłupa ten wybitny artysta wrócił na scenę. Koncertami w klubach, na OFF Festivalu czy Studenckim Festiwalu Piosenki potwierdził, że Lech Janerka i jego zespół wciąż są w świetnej formie. Teraz wracają do Krakowa, a skoro to miasto, to tylko klub Żaczek.

Strona internetowa artysty: www.lechjanerka.art.plPeter J. Birch
Debiutancka EP In my Island 20-letniego songwritera z Wołowa trafiła do sklepów przed rokiem. Tamtego dnia Peter J. Birch dał okolicznościowy koncert z projektem Czesław Śpiewa. Później zdał maturę i występem w radiowej Trójce rozpoczął ogólnopolską trasę koncertową. Za tym młodym artystą są też występy w Niemczech i Włoszech. Po półrocznej przerwie solista wraca do Krakowa. Peter J Birch zdążył już wystąpić u boku takich zespołów jak Iowa Super Soccer, Please The Trees czy Lonely Drifter Karen. Przed Lechem Janerką zagra po raz pierwszy.

Strona internetowa artysty: www.myspace.com/peterjohnbirch


Locco Records
Mini Agencja Koncertowa - Borówka